Lai atrastu labus pavadoņus / skolotājus savai izaugsmei un transformācijai var paiet daudzi gadi. Tieši tādēļ, lai atrodi tos ātrāk izveidoju šo sadaļu ar skolotājiem, pie kuriem ikdienā praktizēju pati un mani draugi.

Dace Daliņa

Ir cilvēki par kuriem sakām, cilvēks ar eņģela pieskārienu. Sirds silta, zinoša, dziļa un kopējā lauka redzoša pasniedzēja. Darbs ar klientu individuāli un grupās.

Caur dziļu un transformējošu darbu ar sevi, Dacei ir dota liela dāvana un svētība – iespēja izzināt un izprast ikviena cilvēka dziļāko būtību - dvēseles balsi, tādejādi sniedzot atbalstu un izgaismojot ceļu arī citiem. Praktizē Reiki, Meditācijas, Dvēseļu sarunas, Biznesa konstelācijas, atbalsts tēmā "nāve", regulāri organizē retrītus un dziedinošas tikšanās.

Kontaktinformācija:
+371 29135541
[email protected]
Telpa elpai,  Rīga, Dzirnavu iela 93
dacedalina.lv


Jānis Brūns

Transformāciias un iedvesmas lekciju jaudīgs pasniedzējs, enerģijas elpošanas skolotājs, vīriešu kursu organizators, izaugsmes vietnes "Dzīves Virsotne" dibinātājs un brīnišķīgs kolēģis veidojot kopējus sadarbības projektus.

Jānis ir Dzīves Virsotnes dibinātājs. Šī "Virsotne" ir katram sava - tas ir cilvēka augstākais izaugsmes zenīts! Neatkarīgi no rezultātiem, vien izaugsmes attieksme un tiekšanās uz šo Virsotni padara dzīvi par jēgpilnu ceļojumu.

Kontaktinformācija:
dzivesvirsotne.lv

LIUTAURAS VIKTORINAS

Spēcīgs skolotājs un sirds silts cilvēks. Virzieni - praktiskas meditācijas, bioenerģētika, pašdziedināšanās, apzināšanās, pašattīstība, individuālās pieņemšanas, semināri retrīti.

Bieži pie Liutauras iet cilvēki, kuriem neviens nevar palīdzēt. Cilvēki ar smagām fiziskām, psiholoģiskām un garīgām slimībām. Kā saka Liutauras - galu galā jau brūces sadzīst pašas no sevis, bet dažreiz ir nepieciešama palīdzība. Viņš ir palīdzība, kas dažreiz ir vajadzīga.

Kontaktinformācija:
+370 67833037
liutaurasviktorinas.com


ANDRIS PETRIŅŠ

Mierīgs, vieds un sirdsgudrs cilvēks. Transformējošās elpošanas pasniedzējs un garīgo izaugsmes kursu vadītājs. Pasniedz elpošanas sesijas individuāli un grupās.

Andris un SEKVOIA SPACE ir telpas turētājs, ceļa biedrs un atbalsta punkts Tavā atbilžu meklēšanas procesā, lai dzīvotu to dzīvi, kādu vēlies, izmantojot Tevis paša enerģiju, elpu un dvēselē esošās zināšanas.

Kontaktinformācija:
+371 25915638
[email protected]
sekvoiaspace.com

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.